Orgie v chomoutu - Carlton Mellick III

 
 
  • 1 z 2

Příběh o svatbě, manželství a hnízdečku lásky v domě uprostřed lesa, kde je všechno úplně jinak.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 299 Kč
239 Kč / ks    
Kategorie Knihy
 

Jste nezadaný mladý muž, který žije bohémským, až zhýralým životem. Uprostřed noci vám u dveří zazvoní dva policisté se zatykačem. Nechápete proč. Nevzpomínáte si, že byste se dopustili něčeho nekalého. Před vazbou vás může zachránit jediné – nechat se odvézt do vesnice v lese, kde už je všechno připraveno k svatbě, k vaší svatbě, a pojmout za manželku ženu, kterou vůbec nepoznáváte. Ona se těší, těší se i její početné prapodivné příbuzenstvo. Usmívají se, ale záhy začnou cenit zuby… které umějí pořádně kousat.
Carlton Mellick III, inspirován Procesem Franze Kafky, nabízí další ze svých groteskních dobrodružství, tentokrát s lehkým odkazem k románu Zbouchnul jsem Satanovu dceru (tajemná žena se znenadání přihlásí jako partnerka nic netušícího mladíka, který dosud vedl spokojený staromládenecký život) a povídce „Strašidelná vagina“ (bizarní výprava do končin, kam se člověk běžně nepodívá).
Orgie v chomoutu nejsou romantická komedie, jde spíš o vztahovou dystopickou noční můru rozebírající věci, z nichž leckterému muži bude tuhnout krev žilách.
Tohle byste opravdu nechtěli…

Obálka ke stažení.

Ukázka v pdf (dvě kapitoly).

E-kniha (k dispozici pouze u nás).

Název: Orgie v chomoutu
Autor: Carlton Mellick III
Název originálu: Handsome Squirm
Překlad: Milan Žáček
Obálka: Ed Mironiuk
ISBN: 978-80-88243-92-2
Rok vydání: 12/2023
Počet stran: 200
Edice: Club Bizarre sv. 8
Vazba: měkká
Hmotnost: 0,247
Rozměry: 135 x 205 mm
EAN: 9788088243922