Hellraiser - Clive Barker

 
 

Klasika z roku 1986, podle níž sám autor natočil slavný film Hellraiser. Cenobité, kostka, Kirsty...

Dostupnost Skladem
Běžná cena 249 Kč
210 Kč / ks    
Kategorie Knihy
 

Franku Cottonovi, požitkáři, jenž vyčerpal veškeré možnosti zábavy v této realitě, se podařilo odhalit tajemství Lemarchandovy kostky, bájného hlavolamu, který otevírá dveře k absolutním rozkoším jiných sfér. Stanul na prahu a vyčkával příchodu svých průvodců, cenobitů, příslušníků tajného řádu těch, kdo rozkoš také hledali, našli a už také pochopili, že s vypjatou smyslností je neodmyslitelně spjata i její věčná souputnice: trýznivá bolest. Hrůzná, nesnesitelná kombinace však Franka přivede za hranici života, zpoza níž mu může pomoci pouze Julia, žena, která kdysi podlehla kouzlu jeho osobnosti. Při boji za Frankovu záchranu dojde ke střetu zástupců pekelného světa blahé agonie s obyčejnými smrtelníky, ovládanými chtíčem, žárlivostí i láskou.

 

Clive Barker (* 1952), anglický spisovatel, malíř, dramatik a temný snivec, podle této knihy sám v roce 1987 natočil film, který dnes patří k zásadním dílům hororové kinematografie.

 

Obálka ke stažení zde.

 

Mohlo by vás zajímat:

 

Edice Temnosti: svazek první (Ligotti), svazek druhý (Klíma), svazek čtvrtý (Lilith), svazek pátý (Havlíček), svazek šestý (Svoboda).

Barkerova povídka "Pidžin a Theresa" v naší antologii Osvícení v temnotě.

Název: Hellraiser
Autor: Clive Barker
Název originálu: The Hellbound Heart
Překlad: Milan Žáček
Obálka: Andrey Pankov
ISBN: 978-80-88243-51-9
Rok vydání: 2021
Rok původního vydání: 1986
Počet stran: 128
Edice: Temnosti (svazek č. 3)
Vazba: pevná
Hmotnost: cca 200 g
Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
EAN: 9788088243519