Sukuby - Edward Lee

 
 
  • 1 z 2

Slavný eroticko-okultní román mistra extrémního hororu.

Dostupnost Skladem
Běžná cena 399 Kč
329 Kč / ks    
Kategorie Knihy
 

Právničce Ann Slavikové se zdají děsivé sny s temným sexuálním nábojem. Vrací se v nich do minulosti: na svět přivádí svou dceru Melanii a zároveň je středem pozornosti záhadných postav v pláštích, které si chlípně pohrávají s jejím tělem…
V současné realitě slaví Ann úspěchy v práci, s dnes již sedmnáctiletou Melanií a svým partnerem básníkem Martinem plánuje výlet do Paříže. Jenže radostná očekávání jí kalí ona opakující se noční můra, která ji nakonec dožene k návštěvě psychiatra… a minulost o sobě dá vědět i tím, že zmatenou Ann nečekaně přivolá do jejího rodného městečka Lockwoodu, ztraceného kdesi v lesích, v hájemství vidláků a podivného matriarchálního společenství.
Souběžně s tímto vším se v  končinách nedaleko Lockwoodu chce dostat na svobodu dvojice nebezpečných chovanců léčebny pro choromyslné. Jakou má jejich urputná snaha souvislost s Ann? A jak se vším souvisí blížící se rovnodennost a fakt, že v noci na vše shlíží narůžovělý měsíc?

Sukuby poprvé vyšly v roce 1992 v uhlazené podobě určené pro mainstreamové publikum. O devatenáct let později se dočkaly vydání nového, necenzurovaného, v podobě, jak je autor původně zamýšlel. Český překlad byl na autorovo doporučení pořízen z této pozdější verze, vydané kultovním americkým nakladatelstvím Necro Publications. Vzhledem ke všem těmto skutečnostem četbu doporučujeme čtenářům a čtenářkám starším osmnácti let, kteří jsou srozuměni s tím, že v rukou nedrží romantickou selanku.

Obálka ke stažení zde.

Ukázka (prolog) zde.

E-kniha zde.

Název: Sukuby
Autor: Edward Lee
Název originálu: Succubi
Překlad: Milan Žáček
Obálka: Dawid Boldys
ISBN: 978-80-88243-47-2
Rok vydání: 11/2023
Počet stran: 344
Vazba: měkká
Hmotnost: 364 g
Rozměry: 13,5 x 20,5 cm
EAN: 9788088243472